Zlatá miska


Čínská kuchyně má mnoho výsad. Její historie je barvitá, stále se vyvíjí. Čínská kuchyně byla vždy otevřena novým nápadům ve vaření a právě díky tomu je taková, jak ji známe nyní. Zdravá, chutná, vždy používající čerstvé suroviny a kvalitní netučné maso.

A právě díky dlouhé historii a umění vaření, které se zdokonalovalo dlouhá staletí, Vám můžeme nabídnout to nejlepší, co lze v čínské kuchyni najít. Naši kuchaři Vám mohou připravit bezmála 200 jídel na počkání. Od předkrmů, polévek a hlavních chodů, přičemž bezmasá jídla jsou samozřejmostí, až po thajské speciality, dary moře a dezerty. Pro výběr stačí navštívit jídelní lístek

Obědové menu

Speciálně pro dobu oběda je pro Vás připraveno obědové menu,dle jídelního lístku.

Menu se podává po-pá 11-18 hod (kromě svátků).

Ani náš nápojový lístek nezeje prázdnotou. Nabízíme pestrou škálu nápojů, od nealkoholických, teplých nápojů a vín, až po piva a lihoviny. Speciální položkou v našem nápojovém lístku jsou tradiční čínská vína, například Meijiu - švestkové víno, Lizhi Jiu - víno z liči nebo proslulé Sake, podávané teplé nebo studené. Dále nabízíme také čínské lihoviny, například Žen šen Jiu nebo Bambusovou pálenku.